استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک چیست؟

امروزه کابینت آشپزخانه کلاسیک پرطرفدارترین سبک کابینت محسوب می شود. سبک کابینت آشپزخانه کلاسیک، یکی از لوکس و جدیدترین ایده های طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد. انواع کابینت کلاسیک شامل: (کابینت ممبران، کابینت چوبی، کابینت روکش چوب، کابینت کلاسیک رومی و کابینت وکیوم) می باشد.

کلمه کابینت ریشه فرانسوی دارد، در اصل کابینت معنی قفسه بندی می دهد. در گذشته در کشور ما از گنجه استفاده می شد و از ابتدای قرن بیستم بود که کابینت ها به شکل امروزی در آمدند. با مطالعه ادامه مطلب متوجه خواهید شد کابینت آشپزخانه کلاسیک چیست؟ در واقع با وجود تنوع بسیار در صنعت کابینت سالیان متوالی کابینت آشپزخانه کلاسیک پر طرفدارترین سبک کابینت آشپزخانه است. مشخصه اصلی کابینت کلاسیک وجود ستون و سرستون های منبت کاری شده در کنار تاج و زیر چراغ ابزار خورده است که نقطه تمایز کابینت کلاسیک و کابینت مدرن به شمار می رود.

کابینت مدرن-روسادیزاین

مزایا کابینت آشپزخانه کلاسیک

  • در این سبک کابینت شما می توانید طرح مورد نظرتان را روی درب کابینت حکاکی کنید.
  • کابینت آشپزخانه کلاسیک در رنگ های بسیار متنوع موجود هستند و امکان ست شدن با دیگر وسایل منزل به راحتی مهیا می شود.
  • این نوع کابینت شامل ستون سر ستون های نقش برجسته گل های رنگ شده و ابزار خورده زیبا هستند که به زیبایی دکور آشپزخانه می افزاید.
  • در صورت استفاده از متریال مرغوب این نوع کابینت بسیار با دوام است و طی سالیان طولانی همان نما و جذابیت ابتدایی را دارد.
  • کابینت کلاسیک شامل تاج و زیر چراغ ابزار خورده زیبا در سبک های متفاوت است.
  • تنوع نامحدود در طراحی و حکاکی درب این نوع کابینت یکی دیگر از مزایای آن است.

انواع کابینت آشپزخانه کلاسیک

گالری تصاویر

Scroll to Top