استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

کیفیت حاصل سالها تجربه است.

روسا دیزاین در یک نگاه…

کارخانه گروه دکوراسیون دیزاین روسا:

گروه دکوراسیون دیزاین روسا با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه کاری، با استفاده از به روز ترین ابزار ها، دستگاه ها و ماشین آلات. و همچنین با بهترین کیفیت و متریال و بهره گیری از به روز ترین متد های روز دنیا، آماده ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان عزیز در زمینه: طراحی، مشاوره، تولید، فروش و پشتیبانی سنگ است.

طراحي، ساخت و اجرا انواع کابینت (كابينت كلاسيك، مدرن، پوليش)

و ملزومات چوبی:

(جاکفشی، کمد، درهای ورودی و ….)

این مجموعه بزرگ، ارائه دهنده فرآوری سنگ های طبیعی و مهندسی شده و با کاربری صفحات کابینت، انواع میز، روشویی، پوشش کف و دیوار و…. و همچنین فروش انواع اسلب و کوپ سنگ و ساخت انواع صفحات سنگی، با سه کارخانه مجزا و یک شوروم در تهران می‌باشد.

تعهدات گروه دکوراسیون دیزاین روسا:

گروه دکوراسیون دیزاین روسا، با در اختیار داشتن نیرو های مجرب و کارکشته در زمینه فرآوری سنگ های طبیعی و مهندسی شده، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم و ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین متریال و با به صرفه ترین هزینه، به شما عزیزان در سراسر کشور است.

اهداف گروه دکوراسیون دیزاین روسا:

گروه دکوراسیون دیزاین روسا، با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات و خط تولید در طراحی، پیاده سازی و اجرا همراه همیشگی شما عزیزان می باشد. همچنین این مجموعه قصد دارد که انقلابی بزرگ، در صنعت سنگ های طبیعی و مهندسی شده را برای شما مجریان طرح به عمل آورد.

جهت استعلام قیمت، نقشه و متراژ کار، سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی ارسال فرمایید. هرگونه راهنمایی و مشاوره توسط متخصین مجموعه کاملا به صورت رایگان می باشد.

Scroll to Top