استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

میز تلفن

جنس میز

چوب

چوب سخت یکی از عناصر قدیمی برای ساخت میز عسلی، میز تلفن چوبی و دیگر سازه‌های چوبی است. چوب‌های مختلف، درجات سختی متفاوتی دارند. اما وجه اشتراک تمام محصولات میز چوبی چشمه نور، استحکام و دوام بسیار بالای آن‌ها است. محصولات میز چشمه نور، با حمایت از تولید داخلی، هزینه ساخت و در نتیجه عرضه را تا حد امکان برای شما خریداران کاهش داده است.

چوب با حرارت و رطوبت، منبسط و منقبض می‌شود و در برابر خط و خش آسیب‌پذیر می‌شود. اما در عین حال، تعمیر آن بسیار آسان است. اگر جنس چوب، مرغوب باشد، حتی بعد از 10 سال، می‌توانید آن را مجددا ترمیم کنید. حرارت و مایعات می‌توانند به سطح چوب صدمه بزنند.

روکش/طرح چوب

روکش چوب، معمولا جایگزین اقتصادی‌تر چوب سخت است. برای تولید میز پذیرایی با روکش چوب، تولیدکننده، لایه‌ای بسیار نازک از چوب سخت را بر روی تخته سه‌ لا یا چوب‌های دیگر می‌چسباند. بسته به سازنده و مواد استفاده در ساخت، محصولات طرح چوب، می‌توانند به استقامت چوب سخت باشند.

میز تلفن-روسا دیزاین

انتخاب میز تلفن مناسب

برای تصمیم‌گیری در خرید میز عسلی ارزان، میز ناهار خوری کم جا یا هر مدل از میز، معیارهای زیر را در نظر بگیرید:

• مواد اولیه با کیفیت: به پیشنهاد متخصصان، میزهای ساخته شده از چوب سخت، بهترین انتخاب هستند. اما میزهای شیشه‌ای و تخته‌سنگی نیز، مزایای بسیاری دارند.

• سبک ماندگار: سعی کنید میزی که تهیه می‌کنید، تقریبا تا 10 سال، دوست داشتنی باشد. معمولا میزهایی با جنس چوب روشن با روکش خام یا طبیعی، در برابر زمان، بسیار مقاوم هستند.

• ظاهر: حتما از سازگاری ظاهر و ابعاد میز انتخاب خود با مکان مورد نظر، اطمینان حاصل کنید. مخصوصا اگر در خانه‌ای کوچک زندگی می‌کنید.

• استقامت و ساخت: محصولات میز چشمه نور، با کیفیت ساخت بالا، در برابر بسیاری از ضربات و حرکت میز، مقاوم هستند. امکان پس دادن محصول تا 7 روز، این استقامت را برای خریداران ضمانت می‌کند.

• راحتی: تمامی محصولات میز چوبی چشمه نور، استاندارد بوده و با نشستن پشت آن‌ها، کاملا احساس راحتی می‌کنید. فضای پای کافی در هر میز، نشستن را بسیار اسان می‌کند.

گالری تصاویر

Scroll to Top