استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

میز اداری

        بسیاری از مبلمان های اداری با کیفیت مانند میز اداری مدرن، مبلمان اداری، کنسول، کتابخانه در واقع با چوب روکش‌دار ساخته می شوند. به این معنی که تکه های نازکی از چوب سخت یا طبیعی بر روی صفحاتی ارزان تر همچون تخته سه لا یا فیبر چسبانده شده‌اند.

        مبلمان تهیه شده از چوب های روکش‌دار چند مزیت نسیت به چوب طبیعی دارند: ارزان تر بوده و سنگین نیستند. در برابر پیچ خوردن و ترک مقاوم هستند. به علاوه به زمان کمتری برای تولید و ساخته شدن احتیاج دارند و برای محیط زیست نیز مناسب تر هستند و باعث کمتر بریده شدن درختان می گردند.

         اگرچه مقاومت چوب طبیعی را نخواهند داشت اما می توانند با تکنیک های مختلف به زیبایی رنگ شوند.

میز اداری مدرن قهوه ای رنگ روسا دیزاین
میز اداری مدرن با قفسه در کنار

       علاوه بر توجه به کیفیت چوب به کار گرفته شده در میز اداری، قبل از خرید به طراحی و ساخت آن نیز توجه کرده و مورد بررسی قرار دهید.

        به این منظور پشت میز نشسته، کشوها را باز کنید، چرم های مبلمان را چک کنید و نحوه ی قرار گرفتن مبلمان اداری را در کنار هم ارزیابی کنید.

  • از هر گونه میخ و منگنه و… در ساخت میز و مبلمان دوری کنید. به دنبال گوشه هایی باشید که با تکه های چوب و یا به وسیله ی رولپلاک به هم متصل شده باشند. گوشه های متصل محکم بوده و وزن بیشتری را تحمل می کنند.
  • کشوها را به اندازه کافی بیرون بکشید، اطمینان حاصل کنید که پس از این کار به مشکلی برنخورند. نحوه اتصال دستگیره ها و مقاومت آنها را نیز بررسی کنید.
  • به هنگام خرید صندلی به دنبال محصولی باشید که با فنرهای یکسان در کنار هم آرامش کافی را برایتان فراهم کنند. بالش ها و کفی ها باید از فوم های سخت تهیه شده باشند تا به اندازه کافی مقاوم باشند.

گالری تصاویر