استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

جاکفشی

       جاکفشی دارای طرح های متنوعی است، که می تواند جلوه ی زیبایی به دکوراسیون شما ببخشد. هنگام خرید جاكفشی، باید نکاتی را برای يک خرید خوب در نظر بگيريد. در زیر می توانید در مورد این موارد بخوانید.

نکات مهم و ضروری در خرید جاکفشی

       در هنگام خرید جاکفشی، باید به ابعاد آن توجه كنيد. در واقع علاوه بر تعداد اعضای خانواده، باید به میزان فضایی که دارید نیز توجه کنید.

        این محصول اندازه ها و مدل های مختلفی دارد. بنابراین قبل از خريد جا كفشی، ابعاد فضای موجود خود را اندازه بگیرید، تا بتوانید مناسب ترین اندازه‌ی جا کفشی را بخريد.

       جاكفشی را اساساً از چوب یا MDF می سازند. البته مدل های فلزی نیز ساخته می شود، که اکنون از آن ها زیاد استفاده نمی شود.

        از آنجا که جا كفشی نيز یکی از اجزای دکوراسیون شما به حساب می آيد، بهتر است هنگام انتخاب متریال و مدل آن، سبک دکوراسیون را در نظر بگيريد.

قفسه جاکفشی تیره روسا دیزاین
جاکفشی سه طبقه سفید با نشیمن روسا دیزاین

        برای طراحان دکوراسیون داخلی، طراحی جاکفشی مناسب هم مثل سایر موارد مهم و ضروری است. هرچند که در اکثر منازل چیزی که کمتر به آن پرداخته می‌شود جاکفشی است.

         جا کفشی یک سری جعبه‌ یا کابینت‌های نگه‌داری کفش است، که در ورودی هر منزل یا مکانی که لازم است برای ورود کفش‌های خود را تعویض کنید قرار دارد.

          به‌خصوص در خانه‌های ایرانی و مکان‌های مذهبی بیشتر کارایی دارد. شما می‌توانید از بین انواع مختلفی از روش‌های نگه‌داری کفش یکی را انتخاب کنید.

         جا کفشی به شما این امکان را می‌دهد تا تمام کفش‌های خود را در جاهای مخصوص به خودشان قرار دهید.

          جاکفشی‌های درب‌دار که معمولاً در داخل ورودی قرار دارد این مزیت دارد که از بوی بد کفش‌ها در فضای خانه جلوگیری می‌کند.

گالری تصاویر